Hizmet Sözleşmesi

   
 

Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerde karşılıklı uzlaşı prensibini esas almaktayız. Alacağınız hizmet süresince ortaya çıkabilecek pürüzlerin önceden giderilmesi adına aklınıza takılan her türlü soruyu tarafımıza bildirmekten lütfen çekinmeyin.

Zaman zaman satışını yaptığımız tema/script vb. elektronik alt yapılı ürünlerin tüketim şekli gereği iadesi veya değişimi mümkün olmamaktadır. Sunduğumuz diğer hizmetlerde; tüketim şekli ve birlikte çalıştığımız çözüm ortaklarının hizmet sözleşmeleri elverdiği derecede müşteri memnuniyeti adına bedel iadesi mümkündür.

Hosting ihtiyaçlarınız için Hostgator, domain ihtiyaçlarınız içinse Resellerclub bayii olarak hizmet vermekteyiz. Bu tip altyapı hizmetlerinde sunabileceğimiz esneklik birlikte çalıştığımız çözüm ortaklarının hizmet sözleşmeleri ve bayilerine verdikleri yetkiler ile sınırlıdır. Sitelerini tarafımıza yaptıran müşterilerimize hosting ve domain hizmetlerimiz 1 yıl boyunca ücretsizdir.

Hostgator Hizmet Sözleşmesi: Hosting hesaplarında barındırabileceğiniz içerikler için bu sözleşmenin ilgili bölümü geçerlidir.

Domain işlemleriniz için ResellerClub Yasal Sözleşmeleri geçerlidir.

Sunduğumuz iş gücüne dayalı ve diğer hizmetler için şartlar karşılıklı uzlaşı prensibiyle belirlenmektedir.

 

13.09.2016

 
 
 Ödeme İşlemleri
     Hesap Numaraları
     Ödeme Bildirimi
 
 Kontrol Panelleri
     Hosting Kontrol Paneli
     Domain Kontrol Paneli
     Domain İşlemleri Sayfası
 
 Diğer
     Hizmet Sözleşmesi
     İletişim

<< Siteye DönHer Hakkı Saklıdır. © 2007